Opaste alas (PBVA901)
Yksipuoleinen, valolevyllinen opaste, nuoli alas, Heavy Exit -opastevalaisimille.
Yksipuoleinen, valolevyllinen opaste, nuoli alas, Heavy Exit -opastevalaisimille.
| Tuotekoodi | PBVA901 | Sähkönumero | 4148648 | |
|---|---|---|---|---|
| GTIN | 6438045027227 | Tullikoodi | 94056180 | |
| Paino | 0,16 kg | Mitat | 375 × 2 × 193 mm | |
| ETIM luokka | Opaste (EC000479) | Opaste | alas | |
| Havaintoetäisyys | 37 m |
| Tuotekoodi | PBVA901 |
|---|---|
| Sähkönumero | 4148648 |
| GTIN | 6438045027227 |
| Tullikoodi | 94056180 |
| Paino | 0,16 kg |
| Mitat | 375 × 2 × 193 mm |
| ETIM luokka | Opaste (EC000479) |
| Opaste | alas |
| Havaintoetäisyys | 37 m |
Tarvitset myös yhden tai useamman näistä
| Tuotekoodi | Sähkönumero | Kuvaus | |
|---|---|---|---|
| TWSA992WA | 4148647 | Heavy Exit -opastevalaisin TWSA992WA | Lisää ostoskoriin |
| TWSA992WM | 4148646 | Heavy Exit -opastevalaisin TWSA992WM | Lisää ostoskoriin |
| TWTA951WK | 4148645 | Heavy Exit -opastevalaisin TWTA951WK | Lisää ostoskoriin |
