Opaste alas, esteetön poistumistie (PBV31302ER)
2-puoleinen, valolevyllinen opaste, nuoli alas ja pyörätuoli, Solid (TWT31) -opastevalaisimille, 30 m havaintoetäisyydelle.
2-puoleinen, valolevyllinen opaste, nuoli alas ja pyörätuoli, Solid (TWT31) -opastevalaisimille, 30 m havaintoetäisyydelle.
| Tuotekoodi | PBV31302ER | Sähkönumero | 4226379 | |
|---|---|---|---|---|
| GTIN | 6438045024042 | Tullikoodi | 94056180 | |
| Paino | 0,70 kg | Mitat | 350 × 10 × 175 mm | |
| ETIM luokka | Opaste (EC000479) | Muoviosien kuumalankakoe (°C) | 650 | |
| Opaste | alas, esteetön poistumistie | Havaintoetäisyys | 30 m |
| Tuotekoodi | PBV31302ER |
|---|---|
| Sähkönumero | 4226379 |
| GTIN | 6438045024042 |
| Tullikoodi | 94056180 |
| Paino | 0,70 kg |
| Mitat | 350 × 10 × 175 mm |
| ETIM luokka | Opaste (EC000479) |
| Muoviosien kuumalankakoe (°C) | 650 |
| Opaste | alas, esteetön poistumistie |
| Havaintoetäisyys | 30 m |
Tarvitset myös yhden tai useamman näistä
| Tuotekoodi | Sähkönumero | Kuvaus | |
|---|---|---|---|
| TWS3192WA | 4211070 | Solid Exit 2 -opastevalaisin TWS3192WA | Lisää ostoskoriin |
| TWS3192WM | 4211125 | Solid Exit 2 -opastevalaisin TWS3192WM | Lisää ostoskoriin |
| TWT3151WK | 4210659 | Solid Exit 2 -opastevalaisin TWT3151WK | Lisää ostoskoriin |
| TWT3151WKE | 4148950 | Solid Exit 2 DUO -yhdistelmävalaisin TWT3151WKE | Lisää ostoskoriin |
| TWT3153WA | 4210790 | Solid Exit 2 -opastevalaisin TWT3153WA | Lisää ostoskoriin |
| TWT3153WM | 4210889 | Solid Exit 2 -opastevalaisin TWT3153WM | Lisää ostoskoriin |
| TWT3171W | 4210667 | Solid Exit 2 -opastevalaisin TWT3171W | Lisää ostoskoriin |
