Find opaste automaattinen sydäniskuri (PBA3E010)
Automaattinen ulkoinen rytminsiirtolaite -opaste Find-opastevalaisimelle.
Automaattinen ulkoinen rytminsiirtolaite -opaste Find-opastevalaisimelle.
| Tuotekoodi | PBA3E010 | Sähkönumero | 4244176 | |
|---|---|---|---|---|
| GTIN | 6438045025018 | Tullikoodi | 94056180 | |
| Paino | 0,07 kg | Mitat | 161 × 2 × 164 mm | |
| ETIM luokka | Opaste (EC000479) | Opaste | Automaattinen Sydäniskuri | |
| Havaintoetäisyys | 30 m |
| Tuotekoodi | PBA3E010 |
|---|---|
| Sähkönumero | 4244176 |
| GTIN | 6438045025018 |
| Tullikoodi | 94056180 |
| Paino | 0,07 kg |
| Mitat | 161 × 2 × 164 mm |
| ETIM luokka | Opaste (EC000479) |
| Opaste | Automaattinen Sydäniskuri |
| Havaintoetäisyys | 30 m |
Tarvitset myös yhden tai useamman näistä
| Tuotekoodi | Sähkönumero | Kuvaus | |
|---|---|---|---|
| TWSA392WA | 4244138 | Find opastevalaisin TWSA392WA | Lisää ostoskoriin |
| TWSA392WM | 4244139 | Find opastevalaisin TWSA392WM | Lisää ostoskoriin |
| TWTA351WK | 4148642 | Find-opastevalaisin TWTA351WK | Lisää ostoskoriin |
Yhteensopivat tuotteet
| Tuotekoodi | Sähkönumero | Kuvaus | |
|---|---|---|---|
| TWSA392WA | 4244138 | Find opastevalaisin TWSA392WA | Lisää ostoskoriin |
| TWSA392WM | 4244139 | Find opastevalaisin TWSA392WM | Lisää ostoskoriin |
