Opaste oikea (PB9606E)
Opaste, nuoli oikealle, ROBUST Exit (TWT96) -opastevalaisimille, 24 m havaintoetäisyydelle.
Opaste, nuoli oikealle, ROBUST Exit (TWT96) -opastevalaisimille, 24 m havaintoetäisyydelle.
| Tuotekoodi | PB9606E | Sähkönumero | 4282386 | |
|---|---|---|---|---|
| GTIN | 6438045023076 | Tullikoodi | 94056180 | |
| Paino | 0,01 kg | Mitat | 240 × 1 × 112 mm | |
| ETIM luokka | Opaste (EC000479) | Opaste | oikea | |
| Havaintoetäisyys | 24 m |
| Tuotekoodi | PB9606E |
|---|---|
| Sähkönumero | 4282386 |
| GTIN | 6438045023076 |
| Tullikoodi | 94056180 |
| Paino | 0,01 kg |
| Mitat | 240 × 1 × 112 mm |
| ETIM luokka | Opaste (EC000479) |
| Opaste | oikea |
| Havaintoetäisyys | 24 m |
Tarvitset myös yhden tai useamman näistä
| Tuotekoodi | Sähkönumero | Kuvaus | |
|---|---|---|---|
| TWT9651W | 4281217 | Robust Exit opastevalaisin TWT9651W | Lisää ostoskoriin |
| TWT9651WK | 4282390 | Robust Exit LED-opastevalaisin TWT9651WK | Lisää ostoskoriin |
Yhteensopivat tuotteet
| Tuotekoodi | Sähkönumero | Kuvaus | |
|---|---|---|---|
| TWT9651W | 4281217 | Robust Exit opastevalaisin TWT9651W | Lisää ostoskoriin |
