Pictogram PB6302
Pictogram, arrow left, ESC Cube (TWK63) luminaires. 65 m viewing distance.
| Product code | PB6302 | Electrical number (FI) | 4281236 | |
|---|---|---|---|---|
| GTIN | 6438045011080 | TARIC code | 94056180 | |
| Weight | 0,10 kg | Measurements | 355 × 1 × 355 mm | |
| ETIM class | Pictogram for emergency luminaire (EC000479) | Pictogram | left | |
| Viewing distance | 65 m |
| Product code | PB6302 |
|---|---|
| Electrical number (FI) | 4281236 |
| GTIN | 6438045011080 |
| TARIC code | 94056180 |
| Weight | 0,10 kg |
| Measurements | 355 × 1 × 355 mm |
| ETIM class | Pictogram for emergency luminaire (EC000479) |
| Pictogram | left |
| Viewing distance | 65 m |
Required products
| Product code | Electrical number | Description | |
|---|---|---|---|
| TWK6351WK | 4148680 | ESC Cube emergency exit light TWK6351WK | Add to cart |
| TWK6353WA | 4282376 | ESC Cube emergency exit light TWK6353WA | Add to cart |
| TWK6353WM | 4282377 | ESC Cube emergency exit light TWK6353WM | Add to cart |
| TWK6371W | 4148681 | ESC Cube emergency exit light TWK6371W | Add to cart |
