Piktogrammisetti Easy Combo PBB100
Käännettävä piktogrammisetti Easy Combo valaisimelle.
| Tuotekoodi | PBB100 | Sähkönumero | 4244180 | |
|---|---|---|---|---|
| GTIN | 6438045025056 | Tullikoodi | 94056180 | |
| Paino | 0,00 kg | Mitat | 250 × 1 × 129 mm | |
| ETIM luokka | Opaste (EC000479) | Havaintoetäisyys | 25 m |
| Tuotekoodi | PBB100 |
|---|---|
| Sähkönumero | 4244180 |
| GTIN | 6438045025056 |
| Tullikoodi | 94056180 |
| Paino | 0,00 kg |
| Mitat | 250 × 1 × 129 mm |
| ETIM luokka | Opaste (EC000479) |
| Havaintoetäisyys | 25 m |
Tarvitset myös yhden tai useamman näistä
| Tuotekoodi | Sähkönumero | Kuvaus | |
|---|---|---|---|
| TWTB151WK | 4244170 | Easy Combo -turvavalaisin tai -opastevalaisin TWTB151WK | Lisää ostoskoriin |
| TWTB152WA | 4244134 | Easy Combo -turvavalaisin tai -opastevalaisin TWTB152WA | Lisää ostoskoriin |
| TWTB152WM | 4244135 | Easy Combo -turvavalaisin tai -opastevalaisin TWTB152WM | Lisää ostoskoriin |
| TWTB153WA | 4244136 | Easy Combo -turvavalaisin tai -opastevalaisin TWTB153WA | Lisää ostoskoriin |
| TWTB153WM | 4244137 | Easy Combo -turvavalaisin tai -opastevalaisin TWTB153WM | Lisää ostoskoriin |
| TWTB171W | 4244171 | Easy Combo -turvavalaisin tai -opastevalaisin TWTB171W | Lisää ostoskoriin |