Find pictogram PBA3F006 ISO7010 F006
Fire emergency telephone pictogram for Find emergency sign light.
Fire emergency telephone pictogram for Find emergency sign light.
| Product code | PBA3F006 | Electrical number (FI) | 4244175 | |
|---|---|---|---|---|
| GTIN | 6438045025001 | TARIC code | 94056180 | |
| Weight | 0,07 kg | Measurements | 161 × 2 × 164 mm | |
| ETIM class | Pictogram for emergency luminaire (EC000479) | Pictogram | Fire Phone | |
| Viewing distance | 30 m |
| Product code | PBA3F006 |
|---|---|
| Electrical number (FI) | 4244175 |
| GTIN | 6438045025001 |
| TARIC code | 94056180 |
| Weight | 0,07 kg |
| Measurements | 161 × 2 × 164 mm |
| ETIM class | Pictogram for emergency luminaire (EC000479) |
| Pictogram | Fire Phone |
| Viewing distance | 30 m |
Required products
| Product code | Electrical number | Description | |
|---|---|---|---|
| TWSA392WA | 4244138 | Find emergency sign light TWSA392WA | Add to cart |
| TWSA392WM | 4244139 | Find emergency sign light TWSA392WM | Add to cart |
| TWTA351WK | 4148642 | Find emergency sign light TWTA351WK | Add to cart |
Compatible products
| Product code | Electrical number | Description | |
|---|---|---|---|
| TWSA392WA | 4244138 | Find emergency sign light TWSA392WA | Add to cart |
| TWSA392WM | 4244139 | Find emergency sign light TWSA392WM | Add to cart |
