Pictogram PBVEX265E
2-sided, light plate pictogram, arrow up, for Steel emergency exit lights. 26 m viewing distance.
2-sided, light plate pictogram, arrow up, for Steel emergency exit lights. 26 m viewing distance.
| Product code | PBVEX265E | Electrical number (FI) | 4148700 | |
|---|---|---|---|---|
| GTIN | 6438045027838 | TARIC code | 94056180 | |
| Weight | 0,40 kg | Measurements | 250 × 10 × 130 mm | |
| ETIM class | Pictogram for emergency luminaire (EC000479) | Pictogram | up & up | |
| Viewing distance | 26 m |
| Product code | PBVEX265E |
|---|---|
| Electrical number (FI) | 4148700 |
| GTIN | 6438045027838 |
| TARIC code | 94056180 |
| Weight | 0,40 kg |
| Measurements | 250 × 10 × 130 mm |
| ETIM class | Pictogram for emergency luminaire (EC000479) |
| Pictogram | up & up |
| Viewing distance | 26 m |
Required products
| Product code | Electrical number | Description | |
|---|---|---|---|
| TWSE192WA | 4148684 | Steel emergency exit light TWSE192WA | Add to cart |
| TWSE192WM | 4148685 | Steel emergency exit light TWSE192WM | Add to cart |
| TWSE292WA | 4148686 | Steel emergency exit light TWSE292WA | Add to cart |
| TWSE292WM | 4148687 | Steel emergency exit light TWSE292WM | Add to cart |
| TWSE392WA | 4148688 | Steel emergency exit light TWSE392WA | Add to cart |
| TWSE392WM | 4148689 | Steel emergency exit light TWSE392WM | Add to cart |
| TWTE151WK | 4148736 | Steel emergency exit light TWTE151WK | Add to cart |
| TWTE251WK | 4148737 | Steel emergency exit light TWTE251WK | Add to cart |
| TWTE351WK | 4148738 | Steel emergency exit light TWTE351WK | Add to cart |
