Pictogram PB9010
Pictogram, arrow up, ESC 90 (TWT90) luminaires. 25 m viewing distance.
Pictogram, arrow up, ESC 90 (TWT90) luminaires. 25 m viewing distance.
| Product code | PB9010 | Electrical number (FI) | 4282361 | |
|---|---|---|---|---|
| GTIN | 6438045022864 | TARIC code | 94056180 | |
| Weight | 0,00 kg | Measurements | 250 × 1 × 129 mm | |
| ETIM class | Pictogram for emergency luminaire (EC000479) | Pictogram | up | |
| Viewing distance | 25 m |
| Product code | PB9010 |
|---|---|
| Electrical number (FI) | 4282361 |
| GTIN | 6438045022864 |
| TARIC code | 94056180 |
| Weight | 0,00 kg |
| Measurements | 250 × 1 × 129 mm |
| ETIM class | Pictogram for emergency luminaire (EC000479) |
| Pictogram | up |
| Viewing distance | 25 m |
Required products
| Product code | Electrical number | Description | |
|---|---|---|---|
| TWS9092WA | 4211253 | ESC 90 Emergency Exit Light TWS9092WA | Add to cart |
| TWS9092WAR | 4148635 | ESC 90 dimmed emergency exit light TWS9092WAR | Add to cart |
| TWS9092WART | 4148756 | ESC 90 dimmed emergency exit light TWS9092WART | Add to cart |
| TWS9092WAT | 4148755 | ESC 90 Emergency Exit Light TWS9092WAT | Add to cart |
| TWS9092WM | 4211254 | ESC 90 Emergency Exit Light TWS9092WM | Add to cart |
| TWS9092WMR | 4148636 | ESC 90 dimmed emergency exit light TWS9092WMR | Add to cart |
| TWS9092WMRT | 4148758 | ESC 90 dimmed emergency exit light TWS9092WMRT | Add to cart |
| TWT9041W | 4211238 | ESC 90 emergency exit light TWT9041W | Add to cart |
| TWT9051W | 4211239 | ESC 90 emergency exit light TWT9051W | Add to cart |
| TWT9051WK | 4211241 | ESC 90 Emergency Exit Light TWT9051WK | Add to cart |
| TWT9053WA | 4211248 | ESC 90 emergency exit light TWT9053WA | Add to cart |
| TWT9053WM | 4211250 | ESC 90 emergency exit light TWT9053WM | Add to cart |
