
ESC 10 LED-hänvisningsarmatur TW86841W
24 V centralmatade LED-hänvisningsarmatur
| Produktkod | TW86841W | Sähkönumero (FI) | 4210577 | |
|---|---|---|---|---|
| E-nummer (SE) | Nej | GTIN | 6438045006673 | |
| Tullkod | 94056180 | Vikt | 1,70 kg | |
| Mått | 295 × 72 × 254 mm | Stommmaterial | tunnplåt | |
| CE Mark (SE) | Ja | Elektrisk montage | 2 x 2,5 mm² | |
| EN 1838 | Ja | EN 60598-2-22 | Ja | |
| ETIM class | [EC001957] | Yksittäispakattu vai bulkki | Individually packed | |
| IP-klass | IP20 | Ljuskälla | LED | |
| Max inmatningseffekt VA | 2 VA | Max inmatningseffekt W | 2,5 W | |
| Montage | Infälld | Nominell anslutningsspänning | 24 V, 50/60 Hz AC, DC | |
| Skyddsklass | III | Håltagning för infälld montering | 62 x 265 | |
| Drifttemperatur Min - Max (°C) | -30...+50 | Överkopplingsbar | Ja | |
| Läsavstånd | 30 m |
| Produktkod | TW86841W |
|---|---|
| Sähkönumero (FI) | 4210577 |
| E-nummer (SE) | Nej |
| GTIN | 6438045006673 |
| Tullkod | 94056180 |
| Vikt | 1,70 kg |
| Mått | 295 × 72 × 254 mm |
| Stommmaterial | tunnplåt |
| CE Mark (SE) | Ja |
| Elektrisk montage | 2 x 2,5 mm² |
| EN 1838 | Ja |
| EN 60598-2-22 | Ja |
| ETIM class | [EC001957] |
| Yksittäispakattu vai bulkki | Individually packed |
| IP-klass | IP20 |
| Ljuskälla | LED |
| Max inmatningseffekt VA | 2 VA |
| Max inmatningseffekt W | 2,5 W |
| Montage | Infälld |
| Nominell anslutningsspänning | 24 V, 50/60 Hz AC, DC |
| Skyddsklass | III |
| Håltagning för infälld montering | 62 x 265 |
| Drifttemperatur Min - Max (°C) | -30...+50 |
| Överkopplingsbar | Ja |
| Läsavstånd | 30 m |
Nedladdningar och datablad
| Filnamn | File |
|---|---|
| Produktkort | File |
| Allmän information om montering av Teknoware armaturer | File |