Opaste alas (PBVEX602E3)
Yksipuoleinen, valolevyllinen opaste, nuoli alas, Steel-opastevalaisimille, 60 m havaintoetäisyydelle.
Yksipuoleinen, valolevyllinen opaste, nuoli alas, Steel-opastevalaisimille, 60 m havaintoetäisyydelle.
| Tuotekoodi | PBVEX602E3 | Sähkönumero | 4148715 | |
|---|---|---|---|---|
| GTIN | 6438045027982 | Tullikoodi | 94056180 | |
| Paino | 1,20 kg | Mitat | 410 × 10 × 300 mm | |
| ETIM luokka | Opaste (EC000479) | Opaste | alas | |
| Havaintoetäisyys | 60 m |
| Tuotekoodi | PBVEX602E3 |
|---|---|
| Sähkönumero | 4148715 |
| GTIN | 6438045027982 |
| Tullikoodi | 94056180 |
| Paino | 1,20 kg |
| Mitat | 410 × 10 × 300 mm |
| ETIM luokka | Opaste (EC000479) |
| Opaste | alas |
| Havaintoetäisyys | 60 m |
