Opaste vasen (PBVEX601E2)
Yksipuoleinen, valolevyllinen opaste, nuoli vasemmalle, Steel-opastevalaisimille, 60 m havaintoetäisyydelle.
Yksipuoleinen, valolevyllinen opaste, nuoli vasemmalle, Steel-opastevalaisimille, 60 m havaintoetäisyydelle.
| Tuotekoodi | PBVEX601E2 | Sähkönumero | 4148716 | |
|---|---|---|---|---|
| GTIN | 6438045027999 | Tullikoodi | 94056180 | |
| Paino | 1,20 kg | Mitat | 410 × 10 × 300 mm | |
| ETIM luokka | Opaste (EC000479) | Opaste | vasen | |
| Havaintoetäisyys | 60 m |
| Tuotekoodi | PBVEX601E2 |
|---|---|
| Sähkönumero | 4148716 |
| GTIN | 6438045027999 |
| Tullikoodi | 94056180 |
| Paino | 1,20 kg |
| Mitat | 410 × 10 × 300 mm |
| ETIM luokka | Opaste (EC000479) |
| Opaste | vasen |
| Havaintoetäisyys | 60 m |
