Opaste ylös (PBVEX405E3)
Yksipuoleinen, valolevyllinen opaste, nuoli ylös, Steel-opastevalaisimille, 40 m havaintoetäisyydelle.
Yksipuoleinen, valolevyllinen opaste, nuoli ylös, Steel-opastevalaisimille, 40 m havaintoetäisyydelle.
| Tuotekoodi | PBVEX405E3 | Sähkönumero | 4148711 | |
|---|---|---|---|---|
| GTIN | 6438045027944 | Tullikoodi | 94056180 | |
| Paino | 1,06 kg | Mitat | 410 × 10 × 230 mm | |
| ETIM luokka | Opaste (EC000479) | Opaste | ylös | |
| Havaintoetäisyys | 40 m |
| Tuotekoodi | PBVEX405E3 |
|---|---|
| Sähkönumero | 4148711 |
| GTIN | 6438045027944 |
| Tullikoodi | 94056180 |
| Paino | 1,06 kg |
| Mitat | 410 × 10 × 230 mm |
| ETIM luokka | Opaste (EC000479) |
| Opaste | ylös |
| Havaintoetäisyys | 40 m |
