Opaste oikea & vasen (PBVEX401E)
Kaksipuoleinen, valolevyllinen opaste, nuoli sivulle (oikea/vasen), Steel-opastevalaisimille, 40 m havaintoetäisyydelle.
Kaksipuoleinen, valolevyllinen opaste, nuoli sivulle (oikea/vasen), Steel-opastevalaisimille, 40 m havaintoetäisyydelle.
| Tuotekoodi | PBVEX401E | Sähkönumero | 4148706 | |
|---|---|---|---|---|
| GTIN | 6438045027890 | Tullikoodi | 94056180 | |
| Paino | 1,06 kg | Mitat | 410 × 10 × 230 mm | |
| ETIM luokka | Opaste (EC000479) | Opaste | oikea & vasen | |
| Havaintoetäisyys | 40 m |
| Tuotekoodi | PBVEX401E |
|---|---|
| Sähkönumero | 4148706 |
| GTIN | 6438045027890 |
| Tullikoodi | 94056180 |
| Paino | 1,06 kg |
| Mitat | 410 × 10 × 230 mm |
| ETIM luokka | Opaste (EC000479) |
| Opaste | oikea & vasen |
| Havaintoetäisyys | 40 m |
