Opaste alas & alas (PBVEX402E)
Kaksipuoleinen, valolevyllinen opaste, nuoli alas, Steel -opastevalaisimille, 40 m havaintoetäisyydelle.
Kaksipuoleinen, valolevyllinen opaste, nuoli alas, Steel -opastevalaisimille, 40 m havaintoetäisyydelle.
| Tuotekoodi | PBVEX402E | Sähkönumero | 4148705 | |
|---|---|---|---|---|
| GTIN | 6438045027883 | Tullikoodi | 94056180 | |
| Paino | 1,06 kg | Mitat | 410 × 10 × 230 mm | |
| ETIM luokka | Opaste (EC000479) | Opaste | alas & alas | |
| Havaintoetäisyys | 40 m |
| Tuotekoodi | PBVEX402E |
|---|---|
| Sähkönumero | 4148705 |
| GTIN | 6438045027883 |
| Tullikoodi | 94056180 |
| Paino | 1,06 kg |
| Mitat | 410 × 10 × 230 mm |
| ETIM luokka | Opaste (EC000479) |
| Opaste | alas & alas |
| Havaintoetäisyys | 40 m |
