
Switch Controller TST2801
Switch Controller (montage: utanpåliggande montage).
- separat montagebox (IP20)
- armaturens ström tas från kopplingsstyrning i normal bruk
- analogisk avbländningsstyrning 1-10 V
| Produktkod | TST2801 | Sähkönumero (FI) | 4018021 | |
|---|---|---|---|---|
| E-nummer (SE) | Nej | GTIN | 6438045006314 | |
| Tullkod | 94056180 | Vikt | 0,20 kg | |
| Mått | 213 × 127 × 75 mm | Stommmaterial | tunnplåt | |
| CE Mark (SE) | Ja | ETIM class | [EC000205] | |
| Montage | Yt | Nominell anslutningsspänning | 220-240 V, 50/60 Hz AC, DC | |
| Effektförbrukning (VA) | 250 |
| Produktkod | TST2801 |
|---|---|
| Sähkönumero (FI) | 4018021 |
| E-nummer (SE) | Nej |
| GTIN | 6438045006314 |
| Tullkod | 94056180 |
| Vikt | 0,20 kg |
| Mått | 213 × 127 × 75 mm |
| Stommmaterial | tunnplåt |
| CE Mark (SE) | Ja |
| ETIM class | [EC000205] |
| Montage | Yt |
| Nominell anslutningsspänning | 220-240 V, 50/60 Hz AC, DC |
| Effektförbrukning (VA) | 250 |