Batteribox TK2310
Batteribox för batterier, plats för batterier 2 x 12 V / 150 Ah
| Produktkod | TK2310 | Sähkönumero (FI) | 7118977 | |
|---|---|---|---|---|
| E-nummer (SE) | Nej | GTIN | 6438045004129 | |
| Tullkod | 85044095 | Vikt | 15,50 kg | |
| Mått | 533 × 299 × 705 mm | Stommmaterial | tunnplåt | |
| Färg | RAL9003 (Signal white) | ETIM class | [EC000058] | |
| IP-klass | IP20 | Akkutila | 2 x 12 V / 150 Ah |
| Produktkod | TK2310 |
|---|---|
| Sähkönumero (FI) | 7118977 |
| E-nummer (SE) | Nej |
| GTIN | 6438045004129 |
| Tullkod | 85044095 |
| Vikt | 15,50 kg |
| Mått | 533 × 299 × 705 mm |
| Stommmaterial | tunnplåt |
| Färg | RAL9003 (Signal white) |
| ETIM class | [EC000058] |
| IP-klass | IP20 |
| Akkutila | 2 x 12 V / 150 Ah |
Måttritningar

Produkter som krävs
| Produktkod | E-nummer | Beskrivning | Antal armaturkretsar | |
|---|---|---|---|---|
| TK2301 | Centralbatterienhet TK2301 | 1 x 120 VA / W | Lägg till i varukorg | |
| TK2302 | Centralbatterienhet TK2302 | 2 x 120 VA / W | Lägg till i varukorg | |
| TK2303 | Centralbatterienhet TK2303 | 3 x 120 VA / W | Lägg till i varukorg | |
| TK2304 | Centralbatterienhet TK2304 | 4 x 120 VA / W | Lägg till i varukorg | |
| TK2305 | Centralbatterienhet TK2305 | 5 x 120 VA / W | Lägg till i varukorg | |
| TK2306 | Centralbatterienhet TK2306 | 6 x 120 VA / W | Lägg till i varukorg | |
| TK2307 | Centralbatterienhet TK2307 | 7 x 120 VA / W | Lägg till i varukorg | |
| TK2308 | Centralbatterienhet TK2308 | 8 x 120 VA / W | Lägg till i varukorg | |
| TKT3122 | Nödbelysningscentral TKT3122 | 4 x 120 VA / W | Lägg till i varukorg | |
| TKT4144 | Nödbelysningscentral TKT4144 | 8 x 120 VA / W | Lägg till i varukorg | |
| TKT4188 | Nödbelysningscentral TKT4188 | 16 x 120 VA / W | Lägg till i varukorg |
