Piktogram PBVEX602E
Dubbelsidigt piktogram, pil ner, för Steel hänvisningsarmaturer. 60 m läsavstånd.
Dubbelsidigt piktogram, pil ner, för Steel hänvisningsarmaturer. 60 m läsavstånd.
| Produktkod | PBVEX602E | Sähkönumero (FI) | 4148712 | |
|---|---|---|---|---|
| E-nummer (SE) | Nej | GTIN | 6438045027951 | |
| Tullkod | 94056180 | Vikt | 1,20 kg | |
| Mått | 410 × 10 × 300 mm | ETIM class | [EC000479] | |
| Piktogram | ner & ner | Läsavstånd | 60 m |
| Produktkod | PBVEX602E |
|---|---|
| Sähkönumero (FI) | 4148712 |
| E-nummer (SE) | Nej |
| GTIN | 6438045027951 |
| Tullkod | 94056180 |
| Vikt | 1,20 kg |
| Mått | 410 × 10 × 300 mm |
| ETIM class | [EC000479] |
| Piktogram | ner & ner |
| Läsavstånd | 60 m |
