Opaste oikea, esteetön poistumistie (PB9005R)
Opaste, nuoli oikealle, esteetön poistumistie, Opas 90 (TWT90) -opastevalaisimille, 25 m havaintoetäisyydelle.
Opaste, nuoli oikealle, esteetön poistumistie, Opas 90 (TWT90) -opastevalaisimille, 25 m havaintoetäisyydelle.
| Tuotekoodi | PB9005R | Sähkönumero | 4282224 | |
|---|---|---|---|---|
| GTIN | 6438045020273 | Tullikoodi | 94056180 | |
| Paino | 0,00 kg | Mitat | 250 × 1 × 129 mm | |
| ETIM luokka | Opaste (EC000479) | Opaste | oikea, esteetön poistumistie | |
| Havaintoetäisyys | 25 m |
| Tuotekoodi | PB9005R |
|---|---|
| Sähkönumero | 4282224 |
| GTIN | 6438045020273 |
| Tullikoodi | 94056180 |
| Paino | 0,00 kg |
| Mitat | 250 × 1 × 129 mm |
| ETIM luokka | Opaste (EC000479) |
| Opaste | oikea, esteetön poistumistie |
| Havaintoetäisyys | 25 m |
Tarvitset myös yhden tai useamman näistä
| Tuotekoodi | Sähkönumero | Kuvaus | |
|---|---|---|---|
| TWS9092WA | 4211253 | Opas 90 -opastevalaisin TWS9092WA | Lisää ostoskoriin |
| TWS9092WM | 4211254 | Opas 90 -opastevalaisin TWS9092WM | Lisää ostoskoriin |
| TWT9041W | 4211238 | Opas 90 -opastevalaisin TWT9041W | Lisää ostoskoriin |
| TWT9051W | 4211239 | Opas 90 -opastevalaisin TWT9051W | Lisää ostoskoriin |
| TWT9051WK | 4211241 | Opas 90 -opastevalaisin TWT9051WK | Lisää ostoskoriin |
| TWT9053WA | 4211248 | Opas 90 -opastevalaisin TWT9053WA | Lisää ostoskoriin |
| TWT9053WM | 4211250 | Opas 90 -opastevalaisin TWT9053WM | Lisää ostoskoriin |
