Vit täckdekal PB9007
Täckdekal, vit för ESC 90 hänvisningsarmaturer
Täckdekal, vit för ESC 90 hänvisningsarmaturer
| Produktkod | PB9007 | Sähkönumero (FI) | 4211284 | |
|---|---|---|---|---|
| E-nummer (SE) | Nej | GTIN | 6438045011523 | |
| Tullkod | 94056180 | Vikt | 0,01 kg | |
| Mått | 268 × 1 × 125 mm | ETIM class | [EC000479] | |
| Piktogram | täckplatta | Läsavstånd | 25 m |
| Produktkod | PB9007 |
|---|---|
| Sähkönumero (FI) | 4211284 |
| E-nummer (SE) | Nej |
| GTIN | 6438045011523 |
| Tullkod | 94056180 |
| Vikt | 0,01 kg |
| Mått | 268 × 1 × 125 mm |
| ETIM class | [EC000479] |
| Piktogram | täckplatta |
| Läsavstånd | 25 m |
Produkter som krävs
| Produktkod | E-nummer | Beskrivning | Läsavstånd | Piktogram | |
|---|---|---|---|---|---|
| PB9004 | Piktogram PB9004 | 25 m | | Lägg till i varukorg | |
| PB9005 | Piktogram PB9005 | 25 m | | Lägg till i varukorg | |
| PB9006 | Piktogram PB9006 | 25 m | | Lägg till i varukorg |
Tillbehör
| Produktkod | E-nummer | Beskrivning | |
|---|---|---|---|
| TWT9041W | ESC 90 hänvisningsarmatur TWT9041W | Lägg till i varukorg | |
| TWT9041WT | ESC 90 hänvisningsarmatur TWT9041WT | Lägg till i varukorg | |
| TWT9053WA | ESC 90 hänvisningsarmatur TWT9053WA | Lägg till i varukorg | |
| TWT9053WAT | ESC 90 hänvisningsarmatur TWT9053WAT | Lägg till i varukorg | |
| TWT9053WM | ESC 90 hänvisningsarmatur TWT9053WM | Lägg till i varukorg | |
| TWT9053WMT | ESC 90 hänvisningsarmatur TWT9053WMT | Lägg till i varukorg |
