Opaste oikea (PBVEX601E1)
Yksipuoleinen, valolevyllinen opaste, nuoli oikealle, Steel-opastevalaisimille, 60 m havaintoetäisyydelle.
Yksipuoleinen, valolevyllinen opaste, nuoli oikealle, Steel-opastevalaisimille, 60 m havaintoetäisyydelle.
| Tuotekoodi | PBVEX601E1 | Sähkönumero | 4148717 | |
|---|---|---|---|---|
| GTIN | 6438045028002 | Tullikoodi | 94056180 | |
| Paino | 1,20 kg | Mitat | 410 × 10 × 300 mm | |
| ETIM luokka | Opaste (EC000479) | Opaste | oikea | |
| Havaintoetäisyys | 60 m |
| Tuotekoodi | PBVEX601E1 |
|---|---|
| Sähkönumero | 4148717 |
| GTIN | 6438045028002 |
| Tullikoodi | 94056180 |
| Paino | 1,20 kg |
| Mitat | 410 × 10 × 300 mm |
| ETIM luokka | Opaste (EC000479) |
| Opaste | oikea |
| Havaintoetäisyys | 60 m |
