Lokal Controller TST6805
Lokal Controller (montage i en gruppcentral)
- IC-kompatibel
- 1-3-fasövervakning/230 V styrningsintag
- styrning av nödljusarmaturer via kretskabeln
- reläutgång från 1-3-fasövervakningens läge (NC/NO)
- kopplingstyrningsutgång
- försening till nödbelysningsoperation (0-15 min) som sättas med en trimmer
| Produktkod | TST6805 | Sähkönumero (FI) | 7123826 | |
|---|---|---|---|---|
| E-nummer (SE) | Nej | GTIN | 6438045010632 | |
| Tullkod | 94056180 | Vikt | 0,30 kg | |
| Mått | 111 × 45 × 89 mm | Stommmaterial | tunnplåt | |
| CE Mark (SE) | Ja | ETIM class | [EC000205] | |
| Montage | DIN-skena, I en gruppcentral | Nominell anslutningsspänning | 220-240 V, 50/60 Hz AC, DC | |
| Effektförbrukning (VA) | 1400 |
| Produktkod | TST6805 |
|---|---|
| Sähkönumero (FI) | 7123826 |
| E-nummer (SE) | Nej |
| GTIN | 6438045010632 |
| Tullkod | 94056180 |
| Vikt | 0,30 kg |
| Mått | 111 × 45 × 89 mm |
| Stommmaterial | tunnplåt |
| CE Mark (SE) | Ja |
| ETIM class | [EC000205] |
| Montage | DIN-skena, I en gruppcentral |
| Nominell anslutningsspänning | 220-240 V, 50/60 Hz AC, DC |
| Effektförbrukning (VA) | 1400 |
Måttritningar

