
Lokal Controller TS90695
Lokal Controller (montage i en gruppcentral)
- 1-3-fasövervakning/230 V styrningsintag
- styrning av nödljusarmaturer via kretskabeln
- reläutgång från 1-3-fasövervakningens läge (NC/NO)
- försening till nödbelysningsoperation (0-15 min) som sättas med en trimmer
| Produktkod | TS90695 | Sähkönumero (FI) | 7118920 | |
|---|---|---|---|---|
| E-nummer (SE) | Nej | GTIN | 6438045006321 | |
| Tullkod | 94056180 | Vikt | 0,10 kg | |
| Mått | 117 × 38 × 60 mm | Stommmaterial | tunnplåt | |
| CE Mark (SE) | Ja | ETIM class | [EC000205] | |
| Montage | I en gruppcentral | Nominell anslutningsspänning | 220-240 V, 50/60 Hz AC, DC | |
| Effektförbrukning (VA) | 250 |
| Produktkod | TS90695 |
|---|---|
| Sähkönumero (FI) | 7118920 |
| E-nummer (SE) | Nej |
| GTIN | 6438045006321 |
| Tullkod | 94056180 |
| Vikt | 0,10 kg |
| Mått | 117 × 38 × 60 mm |
| Stommmaterial | tunnplåt |
| CE Mark (SE) | Ja |
| ETIM class | [EC000205] |
| Montage | I en gruppcentral |
| Nominell anslutningsspänning | 220-240 V, 50/60 Hz AC, DC |
| Effektförbrukning (VA) | 250 |
Måttritningar
