Piktogram PBVA903
Ensidigt piktogram, pil vänster, för Heavy Exit hänvisningsarmaturer.
Ensidigt piktogram, pil vänster, för Heavy Exit hänvisningsarmaturer.
| Produktkod | PBVA903 | Sähkönumero (FI) | 4148651 | |
|---|---|---|---|---|
| E-nummer (SE) | Nej | GTIN | 6438045027258 | |
| Tullkod | 94056180 | Vikt | 0,16 kg | |
| Mått | 375 × 2 × 193 mm | ETIM class | [EC000479] | |
| Piktogram | vänster | Läsavstånd | 37 m |
| Produktkod | PBVA903 |
|---|---|
| Sähkönumero (FI) | 4148651 |
| E-nummer (SE) | Nej |
| GTIN | 6438045027258 |
| Tullkod | 94056180 |
| Vikt | 0,16 kg |
| Mått | 375 × 2 × 193 mm |
| ETIM class | [EC000479] |
| Piktogram | vänster |
| Läsavstånd | 37 m |
Produkter som krävs
| Produktkod | E-nummer | Beskrivning | |
|---|---|---|---|
| TWSA992WA | Heavy Exit hänvisningsarmatur TWSA992WA | Lägg till i varukorg | |
| TWSA992WM | Heavy Exit hänvisningsarmatur TWSA992WM | Lägg till i varukorg | |
| TWTA951WK | Heavy Exit hänvisningsarmatur TWTA951WK | Lägg till i varukorg |
