Find piktogram PBA3E012 ISO7010 E012
Piktogram nöddusch till Find nödljusarmatur.
Piktogram nöddusch till Find nödljusarmatur.
| Produktkod | PBA3E012 | Sähkönumero (FI) | 4244179 | |
|---|---|---|---|---|
| E-nummer (SE) | Nej | GTIN | 6438045025049 | |
| Tullkod | 94056180 | Vikt | 0,07 kg | |
| Mått | 161 × 2 × 164 mm | ETIM class | [EC000479] | |
| Piktogram | Nöddusch | Läsavstånd | 30 m |
| Produktkod | PBA3E012 |
|---|---|
| Sähkönumero (FI) | 4244179 |
| E-nummer (SE) | Nej |
| GTIN | 6438045025049 |
| Tullkod | 94056180 |
| Vikt | 0,07 kg |
| Mått | 161 × 2 × 164 mm |
| ETIM class | [EC000479] |
| Piktogram | Nöddusch |
| Läsavstånd | 30 m |
Produkter som krävs
| Produktkod | E-nummer | Beskrivning | |
|---|---|---|---|
| TWSA392WA | Find hänvisningsarmatur TWSA392WA | Lägg till i varukorg | |
| TWSA392WM | Find hänvisningsarmatur TWSA392WM | Lägg till i varukorg | |
| TWTA351WK | Find hänvisningsarmatur TWTA351WK | Lägg till i varukorg |
Kompatibla produkter
| Produktkod | E-nummer | Beskrivning | |
|---|---|---|---|
| TWSA392WA | Find hänvisningsarmatur TWSA392WA | Lägg till i varukorg | |
| TWSA392WM | Find hänvisningsarmatur TWSA392WM | Lägg till i varukorg |
