Piktogram PB3003E
Piktogram, pil ner, Solid (TWT30) hänvisningsarmaturer. 30 m läsavstånd.
Piktogram, pil ner, Solid (TWT30) hänvisningsarmaturer. 30 m läsavstånd.
| Produktkod | PB3003E | Sähkönumero (FI) | 4282269 | |
|---|---|---|---|---|
| E-nummer (SE) | Nej | GTIN | 6438045021027 | |
| Tullkod | 94056180 | Vikt | 0,02 kg | |
| Mått | 150 × 1 × 300 mm | ETIM class | [EC000479] | |
| Piktogram | ner | Läsavstånd | 30 m |
| Produktkod | PB3003E |
|---|---|
| Sähkönumero (FI) | 4282269 |
| E-nummer (SE) | Nej |
| GTIN | 6438045021027 |
| Tullkod | 94056180 |
| Vikt | 0,02 kg |
| Mått | 150 × 1 × 300 mm |
| ETIM class | [EC000479] |
| Piktogram | ner |
| Läsavstånd | 30 m |
Produkter som krävs
| Produktkod | E-nummer | Beskrivning | |
|---|---|---|---|
| TWS3092WA | Solid Exit hänvisningsarmatur TWS3092WA | Lägg till i varukorg | |
| TWS3092WAE | Solid Exit hänvisningsarmatur TWS3092WAE | Lägg till i varukorg | |
| TWS3092WM | Solid Exit hänvisningsarmatur TWS3092WM | Lägg till i varukorg | |
| TWS3092WME | Solid Exit hänvisningsarmatur TWS3092WME | Lägg till i varukorg | |
| TWT3041WK | Solid Exit hänvisningsarmatur TWT3041WK | Lägg till i varukorg | |
| TWT3051WK | Solid Exit hänvisningsarmatur TWT3051WK | Lägg till i varukorg | |
| TWT3051WKE | Solid Exit hänvisningsarmatur TWT3051WKE | Lägg till i varukorg | |
| TWT3053WA | Solid Exit hänvisningsarmatur TWT3053WA | Lägg till i varukorg | |
| TWT3053WM | Solid Exit hänvisningsarmatur TWT3053WM | Lägg till i varukorg | |
| TWT3071W | Solid Exit hänvisningsarmatur TWT3071W | Lägg till i varukorg | |
| TWT3071WE | Solid Exit hänvisningsarmatur TWT3071WE | Lägg till i varukorg |
