Piktogram PBV81402E
Dubbelsidigt piktogram, pil ner, för Esc 81 (TWT81) hänvisningsarmaturer. 40 m läsavstånd.
Dubbelsidigt piktogram, pil ner, för Esc 81 (TWT81) hänvisningsarmaturer. 40 m läsavstånd.
| Produktkod | PBV81402E | Sähkönumero (FI) | 4281209 | |
|---|---|---|---|---|
| E-nummer (SE) | Nej | GTIN | 6438045014180 | |
| Tullkod | 94056180 | Vikt | 1,06 kg | |
| Mått | 400 × 10 × 224 mm | ETIM class | [EC000479] | |
| Glödtrådstest för plastikkomponent (°C) | 650 | Piktogram | ner & ner | |
| Läsavstånd | 40 m |
| Produktkod | PBV81402E |
|---|---|
| Sähkönumero (FI) | 4281209 |
| E-nummer (SE) | Nej |
| GTIN | 6438045014180 |
| Tullkod | 94056180 |
| Vikt | 1,06 kg |
| Mått | 400 × 10 × 224 mm |
| ETIM class | [EC000479] |
| Glödtrådstest för plastikkomponent (°C) | 650 |
| Piktogram | ner & ner |
| Läsavstånd | 40 m |
Produkter som krävs
| Produktkod | E-nummer | Beskrivning | |
|---|---|---|---|
| TWS8192WA | ESC 81 LED hänvisningsarmatur TWS8192WA | Lägg till i varukorg | |
| TWS8192WAT | ESC 81 LED hänvisningsarmatur TWS8192WAT | Lägg till i varukorg | |
| TWS8192WM | ESC 81 LED hänvisningsarmatur TWS8192WM | Lägg till i varukorg | |
| TWS8192WMT | ESC 81 LED hänvisningsarmatur TWS8192WMT | Lägg till i varukorg | |
| TWS8192WR | ESC 81 dimmad hänvisningsarmatur TWS8192WR | Lägg till i varukorg | |
| TWS8192WRT | ESC 81 dimmad hänvisningsarmatur TWS8192WRT | Lägg till i varukorg | |
| TWT8141W | ESC 81 LED hänvisningsarmatur TWT8141W | Lägg till i varukorg | |
| TWT8141WK | ESC 81 hänvisningsarmatur TWT8141WK | Lägg till i varukorg | |
| TWT8141WKT | ESC 81 hänvisningsarmatur TWT8141WKT | Lägg till i varukorg | |
| TWT8141WT | ESC 81 LED hänvisningsarmatur TWT8141WT | Lägg till i varukorg | |
| TWT8151W | ESC 81 LED hänvisningsarmatur TWT8151W | Lägg till i varukorg | |
| TWT8151WK | ESC 81 hänvisningsarmatur TWT8151WK | Lägg till i varukorg | |
| TWT8151WKT | ESC 81 hänvisningsarmatur TWT8151WKT | Lägg till i varukorg | |
| TWT8151WT | ESC 81 LED hänvisningsarmatur TWT8151WT | Lägg till i varukorg | |
| TWT8153WA | ESC 81 LED hänvisningsarmatur TWT8153WA | Lägg till i varukorg | |
| TWT8153WAT | ESC 81 LED hänvisningsarmatur TWT8153WAT | Lägg till i varukorg | |
| TWT8153WM | ESC 81 LED hänvisningsarmatur TWT8153WM | Lägg till i varukorg | |
| TWT8153WMT | ESC 81 LED hänvisningsarmatur TWT8153WMT | Lägg till i varukorg | |
| TWT8171W | ESC 81 hänvisningsarmatur TWT8171W | Lägg till i varukorg | |
| TWT8171WT | ESC 81 hänvisningsarmatur TWT8171WT | Lägg till i varukorg |
| Produktkod | E-nummer | Beskrivning | Läsavstånd | Piktogram | |
|---|---|---|---|---|---|
| XWT8101 | 7341207 | Vit täckdekal XWT8101 | | Lägg till i varukorg |
