Piktogram PBVEX602E3
Ensidigt piktogram, pil ner för Steel hänvisningsarmaturer. 60 m läsavstånd.
Ensidigt piktogram, pil ner för Steel hänvisningsarmaturer. 60 m läsavstånd.
| Produktkod | PBVEX602E3 | Sähkönumero (FI) | 4148715 | |
|---|---|---|---|---|
| E-nummer (SE) | Nej | GTIN | 6438045027982 | |
| Tullkod | 94056180 | Vikt | 1,20 kg | |
| Mått | 410 × 10 × 300 mm | ETIM class | [EC000479] | |
| Piktogram | ner | Läsavstånd | 60 m |
| Produktkod | PBVEX602E3 |
|---|---|
| Sähkönumero (FI) | 4148715 |
| E-nummer (SE) | Nej |
| GTIN | 6438045027982 |
| Tullkod | 94056180 |
| Vikt | 1,20 kg |
| Mått | 410 × 10 × 300 mm |
| ETIM class | [EC000479] |
| Piktogram | ner |
| Läsavstånd | 60 m |
