Piktogram PBVEX402E
Dubbelsidigt piktogram, pil ner, för Steel hänvisningsarmaturer. 40 m läsavstånd.
Dubbelsidigt piktogram, pil ner, för Steel hänvisningsarmaturer. 40 m läsavstånd.
| Produktkod | PBVEX402E | Sähkönumero (FI) | 4148705 | |
|---|---|---|---|---|
| E-nummer (SE) | Nej | GTIN | 6438045027883 | |
| Tullkod | 94056180 | Vikt | 1,06 kg | |
| Mått | 410 × 10 × 230 mm | ETIM class | [EC000479] | |
| Piktogram | ner & ner | Läsavstånd | 40 m |
| Produktkod | PBVEX402E |
|---|---|
| Sähkönumero (FI) | 4148705 |
| E-nummer (SE) | Nej |
| GTIN | 6438045027883 |
| Tullkod | 94056180 |
| Vikt | 1,06 kg |
| Mått | 410 × 10 × 230 mm |
| ETIM class | [EC000479] |
| Piktogram | ner & ner |
| Läsavstånd | 40 m |
