Piktogram PBVEX262E3
Ensidigt piktogram, pil ner för Steel hänvisningsarmaturer. 26 m läsavstånd.
Ensidigt piktogram, pil ner för Steel hänvisningsarmaturer. 26 m läsavstånd.
| Produktkod | PBVEX262E3 | Sähkönumero (FI) | 4148701 | |
|---|---|---|---|---|
| E-nummer (SE) | Nej | GTIN | 6438045027845 | |
| Tullkod | 94056180 | Vikt | 0,40 kg | |
| Mått | 250 × 10 × 130 mm | ETIM class | [EC000479] | |
| Piktogram | ner | Läsavstånd | 26 m |
| Produktkod | PBVEX262E3 |
|---|---|
| Sähkönumero (FI) | 4148701 |
| E-nummer (SE) | Nej |
| GTIN | 6438045027845 |
| Tullkod | 94056180 |
| Vikt | 0,40 kg |
| Mått | 250 × 10 × 130 mm |
| ETIM class | [EC000479] |
| Piktogram | ner |
| Läsavstånd | 26 m |
Produkter som krävs
| Produktkod | E-nummer | Beskrivning | |
|---|---|---|---|
| TWSE192WA | Steel hänvisningsarmatur TWSE192WA | Lägg till i varukorg | |
| TWSE192WM | Steel hänvisningsarmatur TWSE192WM | Lägg till i varukorg | |
| TWSE292WA | Steel hänvisningsarmatur TWSE292WA | Lägg till i varukorg | |
| TWSE292WM | Steel hänvisningsarmatur TWSE292WM | Lägg till i varukorg | |
| TWSE392WA | Steel hänvisningsarmatur TWSE392WA | Lägg till i varukorg | |
| TWSE392WM | Steel hänvisningsarmatur TWSE392WM | Lägg till i varukorg | |
| TWTE151WK | Steel hänvisningsarmatur TWTE151WK | Lägg till i varukorg | |
| TWTE251WK | Steel hänvisningsarmatur TWTE251WK | Lägg till i varukorg | |
| TWTE351WK | Steel hänvisningsarmatur TWTE351WK | Lägg till i varukorg |
