Aalto Control WMU , Trådlös Övervakningsenhet för Väggmontage TST5108
Aalto Control WMU, trådlös övervakningsenhet för väggmontage
Med Aalto Control Wireless Monitoring Unit (WMU) kan du övervaka och styra fristående Aalto Control armaturer, både ESCAP-armaturer och armaturer med batterier. Övervakningsenheten, med en lättanvänd 7″ pekskärm och ett tydligt användargränssnitt, monteras på väggen. Aalto Control WMU har en räckvidd inomhus på 40 meter till närmaste armatur, samma som från en armatur till en annan armatur.
AALTO CONTROL WMU (TST5108) FUNKTIONER
| Produktkod | TST5108 | Sähkönumero (FI) | 7123931 | |
|---|---|---|---|---|
| E-nummer (SE) | Nej | GTIN | 6438045019581 | |
| Tullkod | 85044095 | Vikt | 2,20 kg | |
| AaltoCtrl | Ja | ETIM class | [EC000783] | |
| IP-klass | IP20 | Montage | Vägg | |
| Nominell anslutningsspänning | 220-240 V, 50 Hz AC |
| Produktkod | TST5108 |
|---|---|
| Sähkönumero (FI) | 7123931 |
| E-nummer (SE) | Nej |
| GTIN | 6438045019581 |
| Tullkod | 85044095 |
| Vikt | 2,20 kg |
| AaltoCtrl | Ja |
| ETIM class | [EC000783] |
| IP-klass | IP20 |
| Montage | Vägg |
| Nominell anslutningsspänning | 220-240 V, 50 Hz AC |
Måttritningar

Nedladdningar och datablad
| Filnamn | File |
|---|---|
| Produktkort | File |
| VOT97 - Aalto WMU Användar Guide (Tyska) | File |
| VOT97 - Aalto WMU Användar Guide (Engelska) | File |
